Rána bez naháňania? Život v Millhause si zamilujete!

Pozrite sa bližšie a spoznajte svoje vysnívané bývanie v rezidenčnom projekte Millhaus, ktorý oživí bulvár Mlynské nivy. V praxi to znamená, že sme splnili prísne kritériá v realizácii aj v predaji bytov a projekt môže pokračovať vo výstavbe s bankovým krytím.

Pokojné rána s rodinou a pohodové večery s priateľmi

Len si to predstavte – zobúdzate sa v mäkkých perinách. Vo vašej spálni je príjemne chladno a vďaka vonkajším elektrickým žalúziám sa v nej dobre spí, aj keď za oknami dávno svieti slnko.

V papučiach vybehnete do obchodu po čerstvé pečivo a pripravíte raňajky. Zobudíte deti a namiesto ranného chaotického naháňania sa spolu v pokoji naraňajkujete. Nemusíte sa ponáhľať ani štartovať auto – v škôlke a škole ste za pár minút aj pešo. 

Odvediete deti do školy, po ceste skočíte na poštu a ranný míting s klientom vybavíte v kaviarni za rohom. Na obed sa prejdete v tieni stromov zeleného bulváru – či už máte chuť na Indiu, Áziu alebo niečo rýdzo slovenské – v okolí Mlynských nív si zaručene pochutíte.

S večerou si dnes starosti robiť nemusíte – varia susedia. Vy zatiaľ vybehnete s deťmi na ihrisko. Navečeriate sa u nich na terase, rozoberiete novinky zo sveta a vraciate sa domov. Vďaka klíme je v byte príjemných 24 stupňov. 

Zatiahnete žalúzie, uložíte deti spať a začína sa domáce kino. Zrazu zistíte, že zásoby zmrzliny
v mrazničke sú na nule. Nič, čo by ste v Millhause nevyriešili. Vybehnete do obchodu a filmový večer je zachránený.

Vyberte si medzi prvými

Lukratívna lokalita Mlynských nív robí z Millhausu dokonalé miesto na život blízko centra a priamo v srdci downtownu. Nezmeškajte príležitosť bývať v jednej z najpríťažlivejších bratislavských lokalít. Pozrite sa na aktuálnu ponuku voľných bytov v Millhause, ktorú nájdete tu, alebo si dohodnite stretnutie s našimi predajcami a potom sa tešte na svoje vysnívané bývanie.