Odštartovali sme výstavbu Millhaus

Prečítajte si viac a pozrite sa bližšie na to, v akej fáze je rezidenčný projekt, ktorý pre vás stavia Immocap v spolupráci s finančným partnerom Wood Real Estate. Bulvár Mlynské nivy pomaly ožíva, buďte pri tom s nami.

Ako vyzerá Millhaus teraz a ako bude vyzerať?

Na Plynárenskej ulici, v tesnej blízkosti našej novej administratívnej budovy The Mill, sme spustili výkopové práce na rezidenčnom projekte Millhaus, ktoré budú pokračovať až do 2. mája. V tejto chvíli môžete na pozemku vidieť ťažké stroje, ktoré sa starajú o výkop, realizáciu pažiacich konštrukcií či tryskovú injektáž a hlbinné zakladanie. Čoskoro ich však vystrieda dizajnová budova, o ktorej unikátnosť sa postaralo architektonické štúdio SIEBERT + TALAŠ. Devätnásťposchodová budova s fasádou inšpirovanou škandinávskym minimalizmom vynikne na bulvári nielen vizuálne, ale aj svojimi energetickými a ekologickými riešeniami. Z balkónov budete mať dokonalý výhľad nielen na celý nový downtown, ale aj do budúcna. 

Atraktívne prostredie pre malých aj veľkých

Posuňte sa ďalej, buďte bližšie

Bulvár Mlynské nivy bude čoskoro aj vďaka projektu Millhaus jednou z najpríťažlivejších mestských tried v Bratislave. Záujem o bývanie v tejto lokalite ustavične rastie. Nezmeškajte preto príležitosť bývať medzi prvými v tejto lukratívnej časti mesta s výhľadom na budúcnosť.
Pozrite sa bližšie na aktuálnu ponuku voľných bytov v Millhaus, ktorú nájdete tu. Dohodnite si stretnutie s našimi predajcami a potom už len spokojne sledujte, ako vaše nové bývanie rastie.